+48 608 783 182 Darmowa dostawa powyżej 499zł

Koszyk

Witamy w naszym sklepie

Kim jesteśmy? Rodzicami, takimi jak Wy

Nazywamy się Piotrek i Mariola, jesteśmy rodzicami dwójki maluchów – Ksawerego i Heleny. Pomysł na sklep narodził się podczas projektowania pokoi właśnie dla nich. Mieliśmy problem ze znalezieniem sklepu, który zrzeszałby wszystkie potrzebne produkty do urządzenia wnętrza pokoju dziecięcego.

W końcu pokój dziecięcy musi spełniać wiele funkcji: zapewnić bezpieczny sen, przestrzeń do nauki, ale także zabawy i relaksu.

Tak właśnie powstał Tiny Chaos – sklep prowadzony przez rodziców dla rodziców 🙂

Nasza misja

Podjęliśmy poszukiwania odpowiednich produktów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Naszym założeniem było wyselekcjonowanie produktów, które będą równie odpowiednie dla 2, 6, czy 13-latka, a przy okazji wykonane z dobrej jakości materiałów, bezpiecznych dla Naszych najmłodszych.  W końcu gust dziecięcy tak szybko się zmienia, jak równie szybko rośnie dziecko.

Asortyment

W ten sposób udało nam się wprowadzić produkty, które są zarówno niebanalne, jak i uniwersalne. Aby nadawały się do pokoju dziecięcego, jak i do innych pomieszczeń. Wnętrze pokoju dziecięcego wcale nie musi być inftantylne, aby było dziecięce. Nasi producenci to w dużej mierze firmy pochodzące ze Skandynawii, ale poszerzamy gamę naszych produktów o Polskie firmy. Nasza oferta opiera się na dobrych jakościowo materiałach, bezpiecznych oraz wytrzymałych.

Chcielibyśmy zapewnić Wam możliwość urządzenia wnętrza na lata. Służymy Wam pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Możecie skontaktować się z nami zarówno przez maila, Instagrama, Facebooka lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. Życzymy Wam owocnych poszukiwań.

Pozdrawiamy

Mari i Piotrek