+48 608 783 182 Darmowa dostawa powyżej 499zł

Koszyk

Tiny Chaos by Miśkiewicz Design

DSC_1310(2)

Wnętrze w którym mieszkamy to nie tylko meble i elektronika. To miejsce, które wpływa na nasze samopoczucie, motywację, obdarowuje nas wypoczynkiem i spokojem. Wszystkim nam zależy, aby było dostosowane do naszych potrzeb i spełniało oczekiwania. Tak samo jest z pokojem dziecięcym.

To tam dziecko spędza czas po powrocie ze szkoły, to jego oaza i schronienie. Miejsce gdzie musi znaleźć się przestrzeń do nauki, ale też relaksu i zabawy. Bezpieczne, spełniające dziecięce oczekiwania i marzenia.

Nasza misja

Naszą misją jest stworzenie miejsca dla Waszych pociech w którym będą czuły się dobrze. Razem z Wami i z Waszymi pociechami usiądziemy i przedyskutujemy na czym Wam zależy, jakie macie oczekiwania i potrzeby. A my zajmiemy się resztą. Stworzymy dla Ciebie projekt wraz z wizualizacją, pomożemy w doborze materiałów, a dzięki wciąż poszerzającej się ofercie sklepu zaproponujemy meble wykonane w najwyższej jakości oraz z dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych.

Tworzymy z pasją i przyszłościowo. Proponujemy rozwiązania, które zostaną z Wami na lata, a nie na wąski przedział wiekowy. Bazujemy na materiałach naturalnych, bezpiecznych oraz dobrych gatunkowo. Myślimy nieszablonowo – w końcu dzieci są specjalistami w puszczaniu wodzy fantazji.

Tiny Chaos by Miśkiewicz Design

Właśnie z miłości do dzieci i projektowania narodził się ten duet. Projekt Tiny Chaos by Miśkiewicz Design to koncepcja wnętrza według Pani Magdaleny stworzona na produktach marki Tiny Chaos.

Parę słów od Pani Magdaleny Miśkiewicz

Projektowanie pokoi dziecięcych to wdzięczny temat, ale jednocześnie niemałe wyzwanie ze względu na konieczność dopasowania się do szybkich zmian związanych z rozwojem ich właściciela. Temat jest mi bliski, ponieważ jako Mama dwóch córek, sama wielokrotnie musiałam mierzyć się ze zmianami wystroju ich pokoi, wywołanymi stale zmieniającymi się gustami, potrzebami i oczekiwaniami. Projektowaniem wnętrz zajmuję się już 12 lat, ale do pokoi dziecięcych posiadam szczególny sentyment i zamiłowanie – z tego powodu narodziła się właśnie marka Miśkiewicz Design For Kids. 

W trakcie zdobywania mojego wieloletniego doświadczenia, w poszukiwaniu za inspiracjami, natrafiłam na firmę Tiny Chaos. Jest to marka stawiająca na wytrzymałość, wielofunkcyjność oraz produkty wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Dzięki pięknym meblom, dodatkom i dekoracjom Tiny Chaos, jesteśmy w stanie skompletować wszystko co potrzebne do urządzenia idealnej przestrzeni dla naszych Pociech. Jako projektant, całkowicie identyfikuję się z designem oraz jakością tych produktów i z przyjemnością projektuję pokoje dziecięce wraz z Tiny Chaos. Podczas wspólnych projektów jako ekspert, czuwam nad wszelkimi kwestiami stylistycznymi i estetycznymi. 

Z doświadczenia wiem jak trudno stworzyć pokój dziecięcy, który jest dla młodego człowieka pomieszczeniem niezwykle wielofunkcyjnym, pełniącym rolę sypialni, pokoju do zabawy czy azylu przed światem. Dzięki produktom Tiny Chaos jesteśmy w stanie zaprojektować taką przestrzeń i całkowicie odmienić pokoje Naszych Dzieci. 

Polecam i zapraszam serdecznie. 

Magdalena Miśkiewicz